MTÜ tegemised

 

1. märts 2009              Toimub MTÜ Leevijõe asutamiskoosolek Harri Puusepa elutoas.

Asutajaliikmeid on 9. Sealsamas valivad asutajaliikmed ka seltsi      kolmeliikmelise juhatuse, kinnitavad põhikirja ja kirjutavad alla asutamislepingule.

 

19. märts 2009            MTÜ Leevijõe on kantud mittetulundusühingute registrisse ja on seega  AMETLIKULT  OLEMAS!

 

5. aprill 2009               MTÜ juhatuse ja aktiivi koosolek Kasesalu talus, teemaks organisatsiooni ülesehitus, uute liikmete vastuvõtmise kord ja esimese üldkoosoleku planeerimine.

 

22. aprill 2009             MTÜ Leevijõe esimene üldkoosolek Jussi poe sauna koosolekuteruumis. Osavõtt on JALUSTRABAVALT rahvarohke. Maarika ja Tiiu on katnud mõnusa kohvilaua. Tundub, et inimestel on tõeliselt hea meel üksteist näha. Ühingu liikmeks otsustab astuda 24 kohalviibijat.

 

13. mai 2009               MTÜ juhatuse ja aktiivi koosolek Kasesalu talus, teemaks jaanitule korraldamine, ajalootoimkonna töö jm. Lõpuks vaadatakse tulevane  lõkkeplatsi koht Marika lahkel loal oma silmaga üle.

 

6. juuni 2009               Lõkkeplatsi korrastamise TALGUD. Osavõtjaid üle ootuste palju, viimane kui üks neist eriti heas meeleolus. Naispool siblib vilkalt rehadega üle platsi, samal ajal kui mehed toimetavad kohale suure virna lõkkematerjali. Siis saab Tiiu tehtud suppi ja üht-teist suupärast veel pealekauba. AITÄH!

 

19. juuni 2009             Jaanitule orgkomitee kokkusaamine Tõnnu talus Maarika ja Janno pool. Kavandatavale üritusele antakse viimast lihvi. Maarka on valmis saanud arvukate diplomite ja meenetega.

 

20. juuni 2009             JAANITULI. Ilm on  päikeseline, iga natukese aja tagant üllatab siiski jõulise hoovihmasapsuga. Tulijaid ei paista see segavat ja rahvast muudkui koguneb. Jaanitule peoprogramm algab küladevahelise sportlik-meelelahutusliku trialtoniga, rändkarika viib seekord koju Lootvina. Siis saab süüa. Nii kohalikud kui ka külalised on lahkel käel tõelise pidulaua kokku pannud. Külajärv andis Jaanus Lihtsale omalt poolt piraka KALA, mida spetsialistid sealsamas suitsetama asuvad. Süüdatakse jaanituli. Kohapeal moodustub entusiastlik vokaal-instrumentaalansambel, mille koosseis varieerub, aga ind ei rauge. Kõikvõimaliku ühise ja grupiviisilise meelelahutuse saatel kandub pidu varajastesse hommikutundidesse. Viimased peolised lahkuvad hommikuuttu reibaste pasunahelitörtsude saatel.

 

23. juuni 2009             Küla aktiiv astub läbi Karilatsi jaanitulelt.

 

10. juuli 2009              Küla aktiiv teeb ettevalmistusi osavõtuks Vastse-Kuuste valla külade päevast. Valmistutakse improviseeritud etteasteks. Oksjonile otsustatakse annetada unikaalne Leevijõe Pooliku pudel.

 

11. juuli 2009              Osavõtt Vastse-Kuuste valla külade päevast Lootvinas.

 

4. august 2009            MTÜ Leevijõe juhatuse esimehel täituvad esimesed poolsada aastat siin maamunal! Palju õnne!

 

7. september 2009      MTÜ juhatuse ja aktiivi koosolek Kasesalu talus. Osta või mitte osta pakutavat soostunud võserikku. Seekord siiski mitte.

 

14. detsember 2009    MTÜ juhatuse ja aktiivi koosolek Tõnnu talus. Meenutatakse pisut minevikku ja pannakse kokku tuleva aasta tegemiste kondikava.

 

30. detsember 2009    Küla aktiiv osaleb stiilselt Vastse-Kuuste kultuuriinimeste stiilipeol

 

 

Uudised

Web by Maxi